špičková kvalita byliny, Thajsko, min. doba trvanlivosti do: 23.06.2021

Jiaogulan 2018 - 200 g, doplněk stravy, NepustilTea-standard

Cena 1 396,- Kč
Dostupnost: skladem
Množství:
ks
Dotaz k produktu
Jiaogulan ve špičkové kvalitě je pro mě kvalita standardní! Není to chlubilství a vůbec ne nadnesené. Kdysi jsem se rozhodl, že budu buď prodávat špičkové produkty nebo žádné. Ono totiž těch ostatních je na trhu víc než dost. Můžete je koupit všude a vybrat si téměř poslepu.
Bylinu této kategorie (můžete mít samozřejmě lepší: NepustilTea-superior) piji zcela běžně, takřka každý den. Dodává mi dobrou náladu, energii a určitě vylepšuje mé zdraví. Aniž bych to dál zkoumal - netrpím běžnými chorobami (rýma, kašel, angíny či chřipky...) ani těmi civilizačními (cukrovka, vysoký tlak, obezita, zvýšený cholesterol...). Nechcete mě následovat? :-)
 
P. S. Pokud právě objednáváte tuto špičkovou verzi byliny, patrně jste se již s různými sortami a rozdíly Jiaogulanu prakticky seznámili, ... což je dobře! Můžete totiž využít výhodu 1 (sdělit mi zkušenosti se superiorem a ostatními verzemi byliny) a získat při další objednávce dárek ve formě zajímavého čaje nebo byliny! Označení NepustilTea-standard používám z důvodu, že rádoby "standardů" může být na trhu spousty, konkurence se ráda a rychle přizpůsobuje :-). Označení NepustilTea vám garantuje vše, co je při prodeji napsáno a zobrazeno! Ručím za to svým jménem! Myslím, že o Jiaogulan plný "smetí", zamotaný do přislazených koulí či složený z lodyh nestojíte

jiaogulan_badsweet_bad_jiaogulan:

a radši si pořídíte bylinu kvality NepustilTea-standard! :-)Rodokmen bylinného čaje (aneb všechny praktické informace v kostce):

původ: Thajsko, provincie Chiang Rai
datum výroby (MFG): 23.06.2018
min. doba trvanlivosti (EXP): 23.06.2021
šarže: 18F2304
typ čaje: doplněk stravy (OVZ-350-25.10.2006-44085) - viz RoHy - Registr rozhodnutí hlavního hygienika
kultivar: Gynostemma pentaphyllum (Thunb.) Makino 1902 (pětilistá forma) 
sběr: pečlivý sběr, označení NepustilTea-standard
kvalita: Organic Thailand, USDA ORGANIC
balení: třívrstvý zipový sáček, 200 g (-2 %)
charakteristika: bylinný čaj - doplněk stravy - špičkové kvality, unikát - fantastická hořkosladká bylinná chuť a nasládlá dochuť, označení standard je označení mimořádné kvality - byliny bez stonků, řapíků či jiných částí byliny, prachu a jakýchkoliv i náhodných přírodních příměsí 
doporučená příprava: jednu rovnou čajovou lžičku (1 g) byliny vložíme do hrnku (200 ml), zalijeme vroucí vodou a luhujeme 3 až 5 minut (podle chuti), lze opakovat až 3x
odměření: 1 nevrchovatá čajová lžička = cca 1 g čaje, čaj se dobře nabírá a odměřuje
extra tipy na přípravu: zhotovte jeden nálev delším luhováním (min. 10 minut) a ten dle potřeby řeďte horkou či studenou vodou (slabší nálev je sladší, silný nálev se projevuje více hořce a bylinně, vždy je patrná typická dlouhá sladká dochuť), doporučuji vyzkoušet metodu Gong Fu (Kung Fu Čcha), tj. použít malou konvičku a z většího množství čaje (2 - 3 g) udělat mnoho krátkých nálevů, ... zkuste pár čajinek vložit do většího šálku a nechte lístky rozvíjet, neslévejte, upíjejte a dolévejte vroucí vodou několikrát (další tipy naleznete na stránkách věnovaných thajské bylině Jiaogulan receptář)
čaj a jídlo: čaj se nedoporučuje přímo k jídlu (zapíjet s ním jídlo)
ingredience: lze přidávat vhodné ingredience (ovoce, mátu, meduňku...) podle individuálních chutí
iced tea: excelentní, výborný pro jakýkoliv rekreační a profesionální sport (na kolo, turistiku, pro běh, kulturistiku, kondiční cvičení, do fitcentra, na aerobik, na spinning, míčové hry apod.)
balení: v metalizovaném (třívrstvém) zipovém sáčku - viz vyobrazení tří balení níže
etiketa: český text, procesem schvalování byliny - jako doplněk stravy - bylo SZÚ předepsáno uvedení následujících upozornění:
UPOZORNĚNÍ: Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.
UPOZORNĚNÍ PRO DIABETIKY: Přípravek může snižovat hladinu cukru v krvi, doporučujeme tedy užívání přípravku konzultovat s ošetřujícím lékařem.
spotřeba na "jeden hrnek" (200 ml) / konvičku (600 ml): 1 g / 1 g
výkonnost čaje v balení (200 g): 200 hrnků čaje (cca 40 l nálevu při přípravě na jeden nálev - ředitelný koncentrát), 600 hrnků čaje (cca 120 l nálevu při přípravě na tři nálevy), 200 konviček čaje á 0,6 l (cca 120 l nálevu při přípravě na jeden nálev v konvičce), (summa summarum 40 až 120 l nálevu)
možné působení čaje na zdraví: zdravotní účinky byliny, nelze na tomto místě uvést. Výslovně to zakazuje Nařízení Evropského Parlamentu a Rady č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 s účiností od 14. 12. 2012. Prodejce nesmí u doplňků stravy a potravin (kam léčivé rostliny patří) uvést jakákoliv tzv. "zdravotní tvrzení" kromě těch, která schválí přímo Evropská Komise nebo Evropský úřad pro bezpečnost potravin. Proto najdete kompletní informace o Jiaogulanu jinde - pod odkazem Popis účinků bylin a čajů nebo na speciálních stránkách byliny: www.jiaogulan.cz.

thai_jiaogulan_superior_packing_20_g