špičková kvalita byliny, Thajsko, min. doba trvanlivosti do: 07.04.2022

Thai Jiaogulan 2019 - 28 g, doplněk stravy, NepustilTea-standard

Cena 189,- Kč
Dostupnost: skladem
Množství:
ks
Dotaz k produktu

Jiaogulan 2019 - doplněk stravy, NepustilTea-standard

"týdenní zkušební kúra"

na každý den máte připraveno 4 g byliny, po jednom gramu pro snadnou přípravu; odstřihnete sáček podle potřeby a jeden nebo více porcí (g) si nasypete do hrnku - máte tak přehled co jste za den vypili a nemusíte bylinu vážit či pracně odměřovat.

spotřeba na "jeden hrnek" (200 ml) / konvičku (600 ml):
1 g / 1 g
výkonnost čaje v balení (28 x 1 g, celkem 28 g):
28 hrnků čaje (cca 5,6 l nálevu při přípravě na jeden nálev - ředitelný koncentrát), 54 hrnků čaje (cca 11,2 l nálevu při přípravě na dva nálevy), 28 konviček čaje á 0,6 l (cca 16,8 l nálevu při přípravě na jeden nálev v konvičce), (summa summarum 5,6 až 16,8 l nálevu)
u)

datum sklizně / výroby: 07.04.2019
min. trvanlivost do: 07.04.2022
šarže: 19D0707
kvalita sběru: NepustilTea-standard (ruční sběr - převážně listy)
bio (mimoevropská) certifikace: TH-BIO-152-THAILAND (Organic Thailand - thajské bio, USDA ORGANIC - bio USA)
původ: sev. Thajsko

užitečné odkazy:
- podrobný popis byliny (odkaz na stránku v e-shopu Thai Jiaogulan Tea - doplněk stravy)
- samostatné stránky byliny (www.Jiaogulan.cz/index) - v rekonstrukci
- působení byliny na lidské zdraví (www.Jiaogulan.cz/zdravi) - v rekonstrukci
- stručný popis byliny (Čajová školka starého Teamana, TeaDr.) - v přípravě
- kvalita Jiaogulanu (www.Jiaogulan.cz/kvalita)
- jak vypadá jiaogulan - rostlina (www.Jiaogulan.cz/fotogalerie)
- recenze (www.Jiaogulan.cz/recenze) - v rekonstrukci
- více o názvu byliny (www.Jiaogulan.cz/nazvy) - v rekonstrukci

P. S.
Jiaogulan ve špičkové kvalitě je pro mě kvalita standardní! Není to chlubilství a vůbec ne nadnesené. Kdysi jsem se rozhodl, že budu buď prodávat špičkové produkty nebo žádné. Ono totiž těch ostatních je na trhu víc než dost. Můžete je koupit všude a vybrat si téměř poslepu.

P. S. 2
Pokud právě objednáváte tuto špičkovou verzi byliny, patrně jste se již s různými sortami a rozdíly Jiaogulanu prakticky seznámili, ... což je dobře! Můžete totiž využít výhodu 1 (sdělit mi zkušenosti se superiorem a ostatními verzemi byliny) a získat při další objednávce dárek ve formě zajímavého čaje nebo byliny!
Označení NepustilTea-standard používám z důvodu, že rádoby "standardů" může být na trhu spousty, konkurence se ráda a rychle přizpůsobuje :-). Označení NepustilTea vám garantuje vše, co je při prodeji napsáno a zobrazeno! Ručím za to svým jménem! Myslím, že o Jiaogulan plný "smetí", zamotaný do přislazených koulí či složený z lodyh nestojíte

jiaogulan_badsweet_bad_jiaogulan:

a radši si pořídíte bylinu kvality NepustilTea-standard! :-)P.S. 3
Bylinu této kategorie (můžete mít samozřejmě lepší: NepustilTea-superior) piji zcela běžně, takřka každý den. Dodává mi dobrou náladu, energii a určitě vylepšuje mé zdraví. Aniž bych to dál zkoumal - netrpím běžnými chorobami (rýma, kašel, angíny či chřipky...) ani těmi civilizačními (cukrovka, vysoký tlak, obezita, zvýšený cholesterol...). Nechcete mě následovat? :-)

každé balení je opatřeno etiketou:

v českém jazyce, s uvedením informací dle platných předpisů a s upozorněními, jež byly stanoveny procesem schvalování byliny k prodeji jako doplněk stravy - Státním zdravotní ústavem (SZÚ):
UPOZORNĚNÍ: Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.
UPOZORNĚNÍ PRO DIABETIKY: Přípravek může snižovat hladinu cukru v krvi, doporučujeme tedy užívání přípravku konzultovat s ošetřujícím lékařem.

možné působení byliny na zdraví:
zdravotní účinky byliny, nelze na tomto místě (tj. při prodeji byliny) uvést. Výslovně to zakazuje Nařízení Evropského Parlamentu a Rady č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 s účiností od 14. 12. 2012. Prodejce nesmí u doplňků stravy a potravin (kam léčivé rostliny patří) uvést jakákoliv tzv. "zdravotní tvrzení" kromě těch, která schválí přímo Evropská Komise nebo Evropský úřad pro bezpečnost potravin. Proto najdete kompletní informace o Jiaogulanu jinde - pod odkazem "O čajích a bylinách NepustilTea.cz nebo na speciálních stránkách byliny: www.Jiaogulan.cz.