• Kalendář akcí

 

2018

(degustace čajů, degustace čokolád, přednášky, cestopisy s reáliemi, prodejní a prezentační akce apod....)

21. června 2018 (čtvrtek) -  (muzeum - zámeček) - Předprázdninová ašská čajová pohoda aneb Čerstvé thajské čaje a byliny 2018 (možná na zahradě muzea) (v přípravě). z technických důvodů zrušeno

srpen 2018 -  (muzeum - zámeček) - Prázdninová ašská čajová pohoda aneb Letní setkání ašských čajomilů 2018 - každý (kdo má rád čaj :-)) přinese oblíbené čaje, které společně zdegustujeme, nádobí, voda atd. bude k dispozici, ... bude-li hezky, užijeme si muzení zahradu (v přípravě)... vzpomeňte na zdařilou degustaci darjeelingů a pohodu na degustaci v exteriéru muzea :-) a přijďte!

říjen 2018 (muzeum - zámeček) - Podzimní ašská čajová pohoda aneb O thajských čajích a bylinách 2018 (degustace zajímavostí, které jste možná nikdy neviděli a nepili :-) (v přípravě).

15. listopadu 2018 (čtvrtek) - Nepomuk (Rodný dům malíře Augustina Němejce) - Degustace čajů a bylin (v přípravě).

1. prosince 2018 (sobota) -  (muzeum - zámeček) - 2. velká ašská degustace čokolád (řízená degustace opravdových čokolád manufaktury Jordi´s + další české manufaktury, min. 12 druhů).
Pro úspěch první degustace jsou k dispozici dva časové termíny stejné degustace:
1. degustace od 14:00 hodin,
2. degustace od 17:00 hodin.
Maximální počet osob na jednu degustaci je 20! Cena za osobu xxx Kč (cena v přípravě). Nutnost zakoupení vstupenky předem - do 25. listopadu 2018 (neděle)Údaje k platbě převodem: č. účtu (bude doplněno), do poznámky platby uvést jméno plátce. Máte-li s platbou převodem problém zavolejte (732140323). POZOR - degustace bude dostupná pouze pro předem platící účastníky, na místě nebude možno vstupenku zakoupit. Některé čokolády doplníme čajem, chuťové buňky zneutralizujeme čerstvým domácím kváskovým chlebem a při degustaci nebude nouze o další chuťová překvapení. Po degustaci bude možno učinit objednávku čokolád a opatřit si tak skvělý vánoční dárek. A navíc, díky společné objednávce ušetříte poštovné a od NepustilTea.cz obdržíte - společně se zbožím - překvapení. 
(v přípravě, 1. velká ašská degustace čokolád proběhla 31.5.2018 - reportáž).

prosinec 2018 (muzeum - zámeček) - Vánoční ašská čajová pohoda aneb Ašští čajomilové sobě - vánoční degustace s laskominami, zpěvy a dobrou náladou (v přípravě).