2019

(degustace čajů, degustace čokolád, přednášky, vzdělávání, cestopisy s reáliemi, prodejní a prezentační akce apod....) 

legenda:
degustace čajů a bylin v Aši - Ašská čajová pohoda - apod.

kalendář:
26. září 2019 - (čtvrtek) - Aš (muzeum "zámeček") - 18.00 hod. - "Ašská čajová pohoda - zajímavé čaje a byliny z Čech i odjinud" (v přípravě)
31. října 2019 - (čtvrtek) -  (muzeum "zámeček") - 18.00 hod. - "Ašská čajová pohoda - zajímavé čaje z Japonska a Koreje" (v přípravě)
28. listopadu  2019 - (čtvrtek) -  (muzeum "zámeček") - 18.00 hod. - "Ašská čajová pohoda - zajímavé čaje z Číny a Taiwanu" (v přípravě)
19. prosince 2019 - (čtvrtek) - Aš (muzeum "zámeček") - 18.00 hod. - "Ašská čajová pohoda - čajomilové sobě aneb čaj od každého pro každého"
Za čaj je v Čechách považován výluh z listů čajovníku pravého, nálev z bylin, ovoce a dalších pochutin. Z tohoto pohledu může čaj vypadat různě, lze jej připravit všelijak a téměř ze všeho. Poslední degustace roku 2019 bude věnována čajovým vylomeninám a čajům, jež si každý donese. Přispějte svou trochou do čajového mlýna. Přineste s sebou jakýkoliv čaj, nečaj, bylinu či cokoliv jiného, z čeho čaj připravíte. Přineste si třeba i nějaké vlastní oblíbené čajové nádobí a nezapomeňte na vánoční cukroví a dobrou náladu! (v přípravě)

poznámka:

více o pořadech v ašském muzeu 
Ing. Zdeněk Nepustil - tel.: 732 140 323, e-mail: info@dobrecaje.cz
Mgr. Jana Kočišová - tel.: 354 525 195, e-mail: j.kocisova@muzeum-as.cz
nebo na webu ašského muzea
- jednotlivé čajové pořady jsou na sobě nezávislé a budou doplněny promítáním
- více o všech akcích v Aši a okolí - infocentrum Aš
 
důležité:
- pokud máte zájem o veřejnou či soukromou čajovou degustaci (čaje + byliny apod.), degustaci čokolád (s čajem a bylinami), čajové vzdělávání s certifikátem nebo některou cestopisnou přednášku s čajem, bylinami a reáliemi, ozvěte se..., volných termínů rapidně ubývá

zobrazit:
všechny akce