celé lístky thajské moringy olejodárné (Moringa oleifera) s černým thajským čajem, blend zajímavé chuti a účinků, s velkým množstvím minerálů, vitamínů a zeatinu, Thajsko, min. doba trvanlivosti do: 8.8.2021

2019 Thajský černý čaj s moringou - bio

Značka: NepustilTea-standard
Cena 125,- Kč
Dostupnost: květen-červenec 2021
Množství:
ks
Dotaz k produktu

Thajský černý čaj s moringou

vyvážený blend červeného thajského čaje a celých lístků thajské Moringy olejodárné (Moringa oleifera), čaj neobvyklé chuti a účinků, obsahuje kofein, velké množství minerálů, vitaminů, rostlinný růstový hormon zeatin aj. 

(Thai Moringa Black Tea)

baleni: třívrstvý sáček se zipem - 50 g
datum výroby: 08.08.2019
min. doba trvanlivosti do: 08.08.2021
původ: Thajsko
kvalita: NepustilTea-standard
bio (mimoevropská) certifikace: TH-BIO-152-THAILAND (Organic Thailand - thajské bio, USDA ORGANIC - bio USA)

Proč je důležitý celý list Moringy i v čajovo - bylinných směsích (blendech?:
proto, že - na rozdíl od různých forem Moringy mleté na prášek - přesně vidíte, co kozumujete (pijete) ... a jak mi můj přítel Dr. Teaman jednou - o morinze - sdělil: 
"Na světě je mnoho bylin, jež působí obyčejně = pomáhají uzdravovat. Je dobré je mít po ruce nebo alespoň vědět, které to jsou a kde se dají opatřit. Jsou byliny, jež působí cíleně na jeden neduh, bolest, problém. Máme i byliny působící "širokospektrálně" podobně jako antibiotika... Mezi bylinami jsou dokonce takové, jež mohou člověku nahradit stravu nebo jí významně doplnit. Ne nadarmo se Morinze říká "bylina třetího tisíciletí". Je to zázrak přírody, skutečná superpotravina, jež by mohla - zcela reálně - ze světa odstranit hladomor (pokud by to mocní dovolili)."čaj najdete:

v degustační sadě č. 1možné působení moringy olejodárné na zdraví:
Zdravotní účinky byliny, nelze na tomto místě uvést. Výslovně to zakazuje Nařízení Evropského Parlamentu a Rady č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 s účiností od 14. 12 2012. Prodejce nesmí u doplňků stravy a potravin (kam léčivé rostliny a čaje patří) uvést jakákoliv tzv. "zdravotní tvrzení" kromě těch, která schválí přímo Evropská Komise nebo Evropský úřad pro bezpečnost potravin. Informace najdete pod odkazem Popis účinků bylin a čajů.

poznámka:
podrobné informace o bylině, fotogalerie (v přípravě): www.moringatea.cz